Game
Community
Leagues
Help
52 coaches online • Server time:
16:52
* * *
Did you know?
The fouliest player is
Bruce Wayne XVII
with 2010 fouls.
Log in
Recent Forum Topics
Making Assassins mor...
ramchop takes on the...
NAF Charity Tourney ...
Overview
Tournaments
Teams
More
Upcoming Matches
Tournaments
Coupe Methadone (
Show Schedule
)
Coupe Belladone (
Show Schedule
)
Winner:
Onna-bugeisha de Takamaka
Qualif D3 Coupe (
Show Schedule
)
Winner:
Gones Gargantuesques
LSD 10-2 D1 Les dépressifs (
Show Schedule
)
Winner:
Estalia Fadas de Massilia
LSD 10.2 D2 Tribute to the blue (
Show Schedule
)
Winner:
Cloaque Profond Lyonnais
LSD 10.2 D3 Ou passés sont les elfes ? (
Show Schedule
)
Winner:
Trognes de Brocéliande
LSD 10 D1 Les Boulards (
Show Schedule
)
Winner:
Estalia Fadas de Massilia
LSD 10 D2 Les electriciens (
Show Schedule
)
Winner:
Olympique Massilia
LSD 10 D3 Les noobs, les nuls et le nain (
Show Schedule
)
Winner:
Bêcheuses de Lythes
La Coupe de Joints (
Show Schedule
)
Winner:
Onna-bugeisha de Takamaka
LSD9 - Coupe Methadone (
Show Schedule
)
Winner:
Bêcheuses de Lythes
LSD9 - Coupe Belladone (
Show Schedule
)
Winner:
Onna-bugeisha de Takamaka
LSD9.2 - Division 3 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Olympique Massilia
LSD9.2 - Division 1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Arbustes de Provence
LSD9.2 - Division 2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
Estalia Fadas de Massilia
LSD9.2 - Division 4 Puceaux (
Show Schedule
)
Winner:
Cygnes Noirs d'Annecy
LSD9.1 - Division 4 Puceaux (
Show Schedule
)
Winner:
Neijhes de Seynod
LSD9.1 - Division 1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Arbustes de Provence
LSD9.1 - Division 2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
La Garenne-Colombes Ouragans
LSD9.1 - Division 3 Placebo (
Show Schedule
)
Winner:
Olympique Massilia
LSD8 - Coupe Methadone (
Show Schedule
)
Winner:
La Garenne-Colombes Ouragans
LSD8 - Coupe Belladone (
Show Schedule
)
Winner:
Onna-bugeisha de Takamaka
PTC 02 (
Show Schedule
)
Winner:
Estalia Fadas de Massilia
LSD8.2 - Division 1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Onna-bugeisha de Takamaka
LSD8.2 - Division 2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
Orcos Dingos du Calvados
LSD8.2 - Division 3 Placebo (
Show Schedule
)
Winner:
Surfeurs de l'Atlantique
LSD8.2 - Division 4 Puceaux (
Show Schedule
)
Winner:
La Garenne-Colombes Ouragans
LSD8.1 - Division 1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Doux du Haut-Doubs
LSD8.1 - Division 2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
Adorateurs de Louxor
LSD8.1 - Division 3 Placebo (
Show Schedule
)
Winner:
Enfants de la Veuve noire
LSD8.1 - Division 4 Puceaux (
Show Schedule
)
Winner:
Fumeurs de Joinville
PTC 01 (
Show Schedule
)
Winner:
Orcos Dingos du Calvados
LSD7 - Coupe Methadone (
Show Schedule
)
Winner:
Dragons des Baronnies
LSD7 - Coupe Belladone (
Show Schedule
)
Winner:
Rouquines du Mont Carmel
LSD7.2 - Div3 Placebo (
Show Schedule
)
Winner:
Doux du Haut-Doubs
LSD7.2 - Div1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Akelarres Hémophiles de Sare
LSD7.2 - Div2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
Forgerons du Ventoux
LSD7.1 - Div1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Garde d'Honneur de Belleville
LSD7.1 - Div2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
Rouquines du Mont Carmel
LSD7.1 - Div3 Placebo (
Show Schedule
)
Winner:
Doux du Haut-Doubs
LSD6 - Coupe Belladone (
Show Schedule
)
Winner:
Akelarres Hémophiles de Sare
LSD6 - Coupe Methadone (
Show Schedule
)
Winner:
Crocs Fringants Dupèrelachaise
LSD6.2 - Div3 Placebo (
Show Schedule
)
Winner:
Breizh Samouraï
LSD6.2 - Div2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
R.T.I. Grandbourgeois
LSD6.2 - Div1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Caboteurs de l'Ouvèze
LSD6.1 - Div3 Placebo (
Show Schedule
)
Winner:
Kékés Des Plages Du Touquet
LSD6.1 - Div2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
Garous Griffus Gersois
LSD6.1 - Div1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Zens à Jaunac
LSD5 - Coupe Methadone (
Show Schedule
)
Winner:
Akelarres Hémophiles de Sare
LSD5 - Coupe Belladone (
Show Schedule
)
Winner:
Onna-bugeisha de Takamaka
LSD5.2 - Div1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Zens à Jaunac
LSD5.2 - Div2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
Team Aqua de Bourg Vilain
LSD5.2 - Div3 Placebo (
Show Schedule
)
Winner:
Akelarres Hémophiles de Sare
LSD5.1 - Div3 Placebo (
Show Schedule
)
Winner:
Crocs Fringants Dupèrelachaise
LSD5.1 - Div2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
Team Aqua de Bourg Vilain
LSD5.1 - Div1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Zens à Jaunac
LSD4 - Coupe Methadone (
Show Schedule
)
Winner:
Forgerons du Ventoux
LSD4 - Coupe Belladone (
Show Schedule
)
Winner:
Expurgeuses de Cadouin
LSD4 - Div1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Cochons Dinde Portois
LSD4 - Div2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
Expurgeuses de Cadouin
LSD3 - Coupe Belladone
(
Show all rounds
)
Schedule
-Rhin au Phare un Gîte-
♦Cas saoulés du Sein Laurent♦
1
2
♦Cas saoulés du Sein Laurent♦
Ékhornés de Terre Plate
0
3
Ékhornés de Terre Plate
- Terre Marseillaise -
0
3
☠Flibustiers de Pointe-Noire☠
Ékhornés de Terre Plate
1
2
Haguettes Cwarmes Malmedy
~ Mâles Catalans ~
2
1
Haguettes Cwarmes Malmedy
- Terre Marseillaise -
0
1
Zens à Jaunac
- Terre Marseillaise -
1
2
LSD3 - Coupe Méthadone (
Show Schedule
)
Winner:
Expurgeuses de Cadouin
LSD3 - Div1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Haguettes Cwarmes Malmedy
LSD3 - Div2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
☠Flibustiers de Pointe-Noire☠
LSD3 - Div3 Placebo (
Show Schedule
)
Winner:
Ékhornés de Terre Plate
LSD2 - Coupe Méthadone (
Show Schedule
)
Winner:
☠Flibustiers de Pointe-Noire☠
LSD2 - Coupe Belladone (
Show Schedule
)
Winner:
-Rhin au Phare un Gîte-
LSD2 - Div1 Coquelicot (
Show Schedule
)
Winner:
Ô Toulouse
LSD2 - Div2 Pavot (
Show Schedule
)
Winner:
Zens à Jaunac
LSD2 - Div3 Placebo (
Show Schedule
)
Winner:
-Rhin au Phare un Gîte-