Game
Community
Leagues
Help
39 coaches online • Server time:
14:45
* * *
Did you know?
The most deaths in a
single match
is 8.
Log in
Recent Forum Topics
Blood Bowl 2024 Edit...
DIBBL Awards
SWL Season CI
SWL Fringe Tournaments
Overview
Tournaments
Teams
More
Upcoming Matches
Tournaments
SWL Pickup 52
SWL Trial of the Exploding Keg (
Show Schedule
)
Winner:
Gongoth Gargantuans
SWL Season XXXI Knockout (
Show Schedule
)
Winner:
Southern Blight
SWL Fringe Season XXX Open (
Show Schedule
)
Winner:
Hahndorf Hunters
SWL Fringe Season XXX Capped KO (
Show Schedule
)
Winner:
Dead Faction
AFL vs NRL Challenge (
Show Schedule
)
Winner:
Dubai Dragons
Let there be Blood (
Show Schedule
)
Winner:
Just a drop
Need For Speed Challenge (
Show Schedule
)
Winner:
Norsemen of Apocalypse
Donut Cup
A KO Cup for long term fringe teams to celebrate SWL XX. Teams have been hand selected by Mr Whippy esquire and have been personally invited!
(
Show all rounds
)
Schedule
Beasts of Bowl
Big Dan's Freebooterz
0
2
Big Dan's Freebooterz
Jacks Boozers
2
0
Big Dan's Freebooterz
Copperwood Eagles
1
0
Big Dan's Freebooterz
33 Chin Chen Street
3
0
Jacks Boozers
Webl Wascals
Altdorf Panthers
Malignant Mausoleum
1
2
Malignant Mausoleum
Copperwood Eagles
2
3
REALLY High Elves
Copperwood Eagles
0
5
Fyord Frollikars
33 Chin Chen Street
1
2
33 Chin Chen Street
Vanguard of the Southern Ark
3
0
33 Chin Chen Street
Southside Stone Smashers
2
2
Red Crowes
Vanguard of the Southern Ark
1
3
Southside Stone Smashers
Fluffy Lil Bunnies
2
0
Southside Stone Smashers
Gumbinauts
3
1
Blue Mountain Dragons
Gumbinauts
2
3
Gumbi Hunt 2 (
Show Schedule
)
Winner:
Can't get no sleep
SWL Post Season 18 - TR250 (
Show Schedule
)
Winner:
Sunbakers
SWL Post Season 18 - TR200 (
Show Schedule
)
Winner:
Silver Spawn
SWL Post Season 18 - TR175 (
Show Schedule
)
Winner:
Pouncy Students
SWL Post Season 18 - TR150 (
Show Schedule
)
Winner:
Multiblock Madness
Gentleman's Picnic (
Show Schedule
)
Winner:
Southside Stone Smashers
Lad's Picnic (
Show Schedule
)
Winner:
Aus for Germany 06
Nyo'ei and Daito Shield (
Show Schedule
)
Winner:
Slave Runner's Inc
Victoria Silverstead Shield (
Show Schedule
)
Winner:
Valkyrie Wildcats
Gumbi Hunt (
Show Schedule
)
Winner:
Imperial Youngbloods