Game
Community
Leagues
Help
52 coaches online • Server time:
22:15
* * *
Did you know?
237 games were played yesterday.
Log in
Recent Forum Topics
Finishing the 60 Gam...
Borg Invasion
GIF Guide
Overview
Tournaments
Teams
More
Upcoming Matches
Tournaments
NBBM - Åsgard 45
NBBM Cup-44 (
Show Schedule
)
Winner:
Molde BK
NBBM - Åsgard 44 (
Show Schedule
)
Winner:
Opp-Ned Blodball Klubb
NBBM Cup 43 (
Show Schedule
)
Winner:
Mørkets Slemminger
NBBM - Åsgard 43 (
Show Schedule
)
Winner:
Opp-Ned Blodball Klubb
NBBM Cup 42 (
Show Schedule
)
Winner:
Gleam
NBBM - Åsgard 42 (
Show Schedule
)
Winner:
Øgleby Bølleklubb
NBBM Cup 41 (
Show Schedule
)
Winner:
SK Brenn!!
NBBM - Åsgard 41 (
Show Schedule
)
Winner:
Izzuzuian
NBBM Cup 40 (
Show Schedule
)
Winner:
Skerznik's Offenderz
NBBM - Åsgard 40 (
Show Schedule
)
Winner:
Fagforeningen
NBBM Cup 39 (
Show Schedule
)
Winner:
Izzuzuian
NBBM - Åsgard 39 (
Show Schedule
)
Winner:
Per Aspera Ad Astra
NBBM Cup 38 (
Show Schedule
)
Winner:
Mørkets Slemminger
NBBM - Åsgard 38 (
Show Schedule
)
Winner:
Racing Reptil
NBBM - Åsgard 37 (
Show Schedule
)
Winner:
Femfizlene
NBBM - Åsgard 36 (
Show Schedule
)
Winner:
Barbeque Filosofene
NBBM - Åsgard 35 (
Show Schedule
)
Winner:
Woodland Skulls
NBBM - Åsgard 34 (
Show Schedule
)
Winner:
Pillowz
NBBM - Åsgard 33 (
Show Schedule
)
Winner:
Helt normale folk
NBBM - Åsgard 32 (
Show Schedule
)
Winner:
Tyske Hagenisser
NBBM - Åsgard 31 (
Show Schedule
)
Winner:
Slums
NBBM - Åsgard 30 (
Show Schedule
)
Winner:
Izzuzuian
NBBM - Åsgard 29 (
Show Schedule
)
Winner:
Svinepestens Venner
NBBM - Åsgard 28 (
Show Schedule
)
Winner:
Per Aspera Ad Astra
NBBM - Åsgård 27 (
Show Schedule
)
Winner:
Bloodwood Defenders
NBBM - Åsgard 26 (
Show Schedule
)
Winner:
Alviske Sengevarmere
NBBM - Åsgard 25 (
Show Schedule
)
Winner:
Fagforeningen
NBBM - Midgard 25 (
Show Schedule
)
Winner:
Soot Black and the Six Dwarves
NBBM - Åsgard 24 (
Show Schedule
)
Winner:
Svinepestens Venner
NBBM - Midgard 24 (
Show Schedule
)
Winner:
Cave Ranas
NBBM Cup 23 (
Show Schedule
)
Winner:
Daue Anarkister Mot Rørsler
NBBM - Åsgard 23 (
Show Schedule
)
Winner:
Dusteknikerne
NBBM - Midgard 23 (
Show Schedule
)
Winner:
Mektig Mektig Død
NBBM Cup 22 (
Show Schedule
)
Winner:
SK Brenn!!
NBBM - Åsgard 22 (
Show Schedule
)
Winner:
Dusteknikerne
NBBM Åsgard 21 (
Show Schedule
)
Winner:
Thrars Taktikere og Treskalle
NBBM Cup 20 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
NBBM Åsgard 20 (
Show Schedule
)
Winner:
Vestlandssnoken AS
NBBM Cup 19 (
Show Schedule
)
Winner:
Sunshine cows
NBBM Åsgard 19 (
Show Schedule
)
Winner:
Bleak Seasons
NBBM Midgard 19 (
Show Schedule
)
Winner:
Kaosgutta
NBBM Cup 18 (
Show Schedule
)
Winner:
Sunshine cows
NBBM Åsgard 18 (
Show Schedule
)
Winner:
Mer fart med bart!
NBBM Midgard 18 (
Show Schedule
)
Winner:
Midgards Middelmådige Mobb
NBBM Cup 17 (
Show Schedule
)
Winner:
Per Aspera Ad Astra
NBBM Åsgard 17 (
Show Schedule
)
Winner:
Bleak Seasons
NBBM Midgard 17 (
Show Schedule
)
Winner:
Ramsters
NBBM Cup 16 (
Show Schedule
)
Winner:
LA's Force of Might
NBBM Åsgard 16 (
Show Schedule
)
Winner:
Kompani Linge
NBBM Midgard 16 (
Show Schedule
)
Winner:
Bleak Seasons
NBBM Cup 15 (
Show Schedule
)
Winner:
2D6 Challenge
NBBM Åsgard 15 (
Show Schedule
)
Winner:
Kaosgutta
NBBM Midgard 15 (
Show Schedule
)
Winner:
Grumpy's
NBBM Cup 14 (
Show Schedule
)
Winner:
Kongelaget
NBBM Åsgard 14 (
Show Schedule
)
Winner:
Kongelaget
NBBM Midgard 14 (
Show Schedule
)
Winner:
Midgards Middelmådige Mobb
Trening 13 (
Show Schedule
)
Winner:
Hard Fusion Testers
NBBM Cup 13 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
NBBM Åsgard 13 (
Show Schedule
)
Winner:
Entourage Reverse
NBBM Midgard 13 (
Show Schedule
)
Winner:
Bovine Avengers
Trening 12 (
Show Schedule
)
Winner:
Ohahtrees
NBBM Cup 12 (
Show Schedule
)
Winner:
Entourage Reverse
NBBM Åsgard 12 (
Show Schedule
)
Winner:
Thrars Taktikere og Treskalle
NBBM Midgard 12 (
Show Schedule
)
Winner:
TunFaire Amazons
Trening 11 (
Show Schedule
)
Winner:
Ohahtrees
NBBM cup 11 (
Show Schedule
)
Winner:
SK Brenn!!
NBBM Åsgard 11 (
Show Schedule
)
Winner:
Thrars Taktikere og Treskalle
NBBM Midgard 11 (
Show Schedule
)
Winner:
2D6 Challenge
Trening 10 (
Show Schedule
)
Winner:
TunFaire Amazons
NBBM Cup 10
Den 10. NBBM cuppen.
Alle som deltar i denne cuppen får muligheten til å spille en treningskamp mot de andre cup lagene.
(
Show all rounds
)
Schedule
Sunshine cows
Filler 3
Sunshine cows
SK Brenn!!
1
0
Sunshine cows
Entourage Reverse
1
1
SK Brenn!!
Filler 2
Entourage Reverse
Kompani Linge
5
2
Entourage Reverse
TunFaire Amazons
2
1
2D6 Challenge
TunFaire Amazons
1
2
NBBM Midgard 10 (
Show Schedule
)
Winner:
Thrars Taktikere og Treskalle
NBBM Åsgard 10 (
Show Schedule
)
Winner:
Entourage Reverse
NBBM Cup 09 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
Trening 09 (
Show Schedule
)
Winner:
Grumpy's
NBBM Midgard 09 (
Show Schedule
)
Winner:
Entourage Reverse
NBBM Aasgard 09 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
Trening 08 (
Show Schedule
)
Winner:
2D6 Challenge
NBBM Cup 08 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
NBBM Aasgard 08 (
Show Schedule
)
Winner:
SK Brenn!!
NBBM Midgard 08 (
Show Schedule
)
Winner:
2D6 Challenge
NBBM Cup 07 (
Show Schedule
)
Winner:
SK Brenn!!
NBBM Adeccoligaen 07 (
Show Schedule
)
Winner:
Midgards Middelmådige Mobb
NBBM Tippeligaen 07 (
Show Schedule
)
Winner:
Orkanger Management
NBBM Cup 06 (
Show Schedule
)
Winner:
Grumpy's
Adeccoligaen 06 (
Show Schedule
)
Winner:
Power of Metallica
Tippeligaen 06 (
Show Schedule
)
Winner:
2D6 Challenge
NBBM Cup 05 (
Show Schedule
)
Winner:
Grosskopfs Grobianer
Tippeligaen 05 (
Show Schedule
)
Winner:
Molde BK
Adeccoligaen 05 del 1 (
Show Schedule
)
Winner:
Bones 'n' Arsenal
NBBM Cup 04 (
Show Schedule
)
Winner:
Grosskopfs Grobianer
Adeccoligaen 04 del 1 (
Show Schedule
)
Winner:
Mental Vixens
Tippeligaen 04 (
Show Schedule
)
Winner:
Grosskopfs Grobianer
NBBM Cup 03 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
Tippeligaen 03 (
Show Schedule
)
Winner:
Orkanger Management
AdeccoLigaen 03 (
Show Schedule
)
Winner:
Kompani Linge
NBBM cup 02 (
Show Schedule
)
Winner:
Vinternatt BK
Adeccoligaen Reorganisert (
Show Schedule
)
Winner:
Grosskopfs Grobianer
Tippeligaen 02 (
Show Schedule
)
Winner:
Orkanger Management
NBBM Cup 01 (
Show Schedule
)
Winner:
Molde BK
Adeccoligaen 02 (
Show Schedule
)
Winner:
Dye Hard
Divisjons Foreningen avd 1 (
Show Schedule
)
Winner:
Skull Knocker`s