Game
Community
Leagues
Help
56 coaches online • Server time:
22:55
* * *
Did you know?
The most casualties in a
single match
is 21.
Log in
Recent Forum Topics
Finishing the 60 Gam...
Borg Invasion
GIF Guide
Overview
Tournaments
Teams
More
Upcoming Matches
Tournaments
NBBM - Åsgard 45
NBBM Cup-44 (
Show Schedule
)
Winner:
Molde BK
NBBM - Åsgard 44 (
Show Schedule
)
Winner:
Opp-Ned Blodball Klubb
NBBM Cup 43 (
Show Schedule
)
Winner:
Mørkets Slemminger
NBBM - Åsgard 43 (
Show Schedule
)
Winner:
Opp-Ned Blodball Klubb
NBBM Cup 42 (
Show Schedule
)
Winner:
Gleam
NBBM - Åsgard 42 (
Show Schedule
)
Winner:
Øgleby Bølleklubb
NBBM Cup 41 (
Show Schedule
)
Winner:
SK Brenn!!
NBBM - Åsgard 41 (
Show Schedule
)
Winner:
Izzuzuian
NBBM Cup 40 (
Show Schedule
)
Winner:
Skerznik's Offenderz
NBBM - Åsgard 40 (
Show Schedule
)
Winner:
Fagforeningen
NBBM Cup 39 (
Show Schedule
)
Winner:
Izzuzuian
NBBM - Åsgard 39 (
Show Schedule
)
Winner:
Per Aspera Ad Astra
NBBM Cup 38 (
Show Schedule
)
Winner:
Mørkets Slemminger
NBBM - Åsgard 38 (
Show Schedule
)
Winner:
Racing Reptil
NBBM - Åsgard 37 (
Show Schedule
)
Winner:
Femfizlene
NBBM - Åsgard 36 (
Show Schedule
)
Winner:
Barbeque Filosofene
NBBM - Åsgard 35 (
Show Schedule
)
Winner:
Woodland Skulls
NBBM - Åsgard 34 (
Show Schedule
)
Winner:
Pillowz
NBBM - Åsgard 33 (
Show Schedule
)
Winner:
Helt normale folk
NBBM - Åsgard 32 (
Show Schedule
)
Winner:
Tyske Hagenisser
NBBM - Åsgard 31 (
Show Schedule
)
Winner:
Slums
NBBM - Åsgard 30 (
Show Schedule
)
Winner:
Izzuzuian
NBBM - Åsgard 29 (
Show Schedule
)
Winner:
Svinepestens Venner
NBBM - Åsgard 28 (
Show Schedule
)
Winner:
Per Aspera Ad Astra
NBBM - Åsgård 27 (
Show Schedule
)
Winner:
Bloodwood Defenders
NBBM - Åsgard 26 (
Show Schedule
)
Winner:
Alviske Sengevarmere
NBBM - Åsgard 25 (
Show Schedule
)
Winner:
Fagforeningen
NBBM - Midgard 25 (
Show Schedule
)
Winner:
Soot Black and the Six Dwarves
NBBM - Åsgard 24 (
Show Schedule
)
Winner:
Svinepestens Venner
NBBM - Midgard 24 (
Show Schedule
)
Winner:
Cave Ranas
NBBM Cup 23 (
Show Schedule
)
Winner:
Daue Anarkister Mot Rørsler
NBBM - Åsgard 23 (
Show Schedule
)
Winner:
Dusteknikerne
NBBM - Midgard 23 (
Show Schedule
)
Winner:
Mektig Mektig Død
NBBM Cup 22 (
Show Schedule
)
Winner:
SK Brenn!!
NBBM - Åsgard 22 (
Show Schedule
)
Winner:
Dusteknikerne
NBBM Åsgard 21 (
Show Schedule
)
Winner:
Thrars Taktikere og Treskalle
NBBM Cup 20 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
NBBM Åsgard 20 (
Show Schedule
)
Winner:
Vestlandssnoken AS
NBBM Cup 19 (
Show Schedule
)
Winner:
Sunshine cows
NBBM Åsgard 19 (
Show Schedule
)
Winner:
Bleak Seasons
NBBM Midgard 19 (
Show Schedule
)
Winner:
Kaosgutta
NBBM Cup 18 (
Show Schedule
)
Winner:
Sunshine cows
NBBM Åsgard 18 (
Show Schedule
)
Winner:
Mer fart med bart!
NBBM Midgard 18 (
Show Schedule
)
Winner:
Midgards Middelmådige Mobb
NBBM Cup 17 (
Show Schedule
)
Winner:
Per Aspera Ad Astra
NBBM Åsgard 17 (
Show Schedule
)
Winner:
Bleak Seasons
NBBM Midgard 17 (
Show Schedule
)
Winner:
Ramsters
NBBM Cup 16 (
Show Schedule
)
Winner:
LA's Force of Might
NBBM Åsgard 16 (
Show Schedule
)
Winner:
Kompani Linge
NBBM Midgard 16 (
Show Schedule
)
Winner:
Bleak Seasons
NBBM Cup 15 (
Show Schedule
)
Winner:
2D6 Challenge
NBBM Åsgard 15 (
Show Schedule
)
Winner:
Kaosgutta
NBBM Midgard 15 (
Show Schedule
)
Winner:
Grumpy's
NBBM Cup 14 (
Show Schedule
)
Winner:
Kongelaget
NBBM Åsgard 14 (
Show Schedule
)
Winner:
Kongelaget
NBBM Midgard 14 (
Show Schedule
)
Winner:
Midgards Middelmådige Mobb
Trening 13 (
Show Schedule
)
Winner:
Hard Fusion Testers
NBBM Cup 13 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
NBBM Åsgard 13 (
Show Schedule
)
Winner:
Entourage Reverse
NBBM Midgard 13 (
Show Schedule
)
Winner:
Bovine Avengers
Trening 12
Alle lag som var med i Cup 12 får spille treningskamper. Dette treningsvinduet stenger søndag kveld.
(
Show all rounds
)
[A]
[B]
[C]
[D]
[E]
[F]
[G]
[A]
Molde BK
[B]
Per Aspera Ad Astra
[C]
Mr Cake and His Posse
[D]
Flaa powaz
[E]
2D6 Challenge
[F]
Ohahtrees
[G]
Entourage Reverse
Tournament Members
Team
Coach
TV
Race
G
W
T
L
TD+
TD-
TDΔ
Cas+
Cas-
CasΔ
Score
1.
[X2]
Mr Cake and His Posse
baresvada
2600k
High Elf
3
3
0
0
9
2
7
2
0
2
9
2.
[L]
Ohahtrees
Rewnar
2380k
Wood Elf
4
3
0
1
10
7
3
7
11
-4
9
3.
[L]
2D6 Challenge
Deng_Ham
1690k
Lizardmen
4
2
1
1
7
8
-1
11
9
2
7
4.
[L]
Molde BK
nThatch
1690k
Wood Elf
4
1
1
2
8
9
-1
8
13
-5
4
5.
[L]
Per Aspera Ad Astra
Shraaaag
2120k
Orc
3
0
2
1
6
8
-2
6
7
-1
2
6.
[L]
Entourage Reverse
prokk
2660k
Chaos Chosen
1
0
0
1
2
3
-1
6
0
6
0
7.
[L]
Buran Blodbad
vigilant
1360k
Skaven
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8.
[L]
Flaa powaz
Bolla
2070k
Orc
3
0
0
3
1
6
-5
2
2
0
0
NBBM Cup 12 (
Show Schedule
)
Winner:
Entourage Reverse
NBBM Åsgard 12 (
Show Schedule
)
Winner:
Thrars Taktikere og Treskalle
NBBM Midgard 12 (
Show Schedule
)
Winner:
TunFaire Amazons
Trening 11 (
Show Schedule
)
Winner:
Ohahtrees
NBBM cup 11 (
Show Schedule
)
Winner:
SK Brenn!!
NBBM Åsgard 11 (
Show Schedule
)
Winner:
Thrars Taktikere og Treskalle
NBBM Midgard 11 (
Show Schedule
)
Winner:
2D6 Challenge
Trening 10 (
Show Schedule
)
Winner:
TunFaire Amazons
NBBM Cup 10 (
Show Schedule
)
Winner:
Entourage Reverse
NBBM Midgard 10 (
Show Schedule
)
Winner:
Thrars Taktikere og Treskalle
NBBM Åsgard 10 (
Show Schedule
)
Winner:
Entourage Reverse
NBBM Cup 09 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
Trening 09 (
Show Schedule
)
Winner:
Grumpy's
NBBM Midgard 09 (
Show Schedule
)
Winner:
Entourage Reverse
NBBM Aasgard 09 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
Trening 08 (
Show Schedule
)
Winner:
2D6 Challenge
NBBM Cup 08 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
NBBM Aasgard 08 (
Show Schedule
)
Winner:
SK Brenn!!
NBBM Midgard 08 (
Show Schedule
)
Winner:
2D6 Challenge
NBBM Cup 07 (
Show Schedule
)
Winner:
SK Brenn!!
NBBM Adeccoligaen 07 (
Show Schedule
)
Winner:
Midgards Middelmådige Mobb
NBBM Tippeligaen 07 (
Show Schedule
)
Winner:
Orkanger Management
NBBM Cup 06 (
Show Schedule
)
Winner:
Grumpy's
Adeccoligaen 06 (
Show Schedule
)
Winner:
Power of Metallica
Tippeligaen 06 (
Show Schedule
)
Winner:
2D6 Challenge
NBBM Cup 05 (
Show Schedule
)
Winner:
Grosskopfs Grobianer
Tippeligaen 05 (
Show Schedule
)
Winner:
Molde BK
Adeccoligaen 05 del 1 (
Show Schedule
)
Winner:
Bones 'n' Arsenal
NBBM Cup 04 (
Show Schedule
)
Winner:
Grosskopfs Grobianer
Adeccoligaen 04 del 1 (
Show Schedule
)
Winner:
Mental Vixens
Tippeligaen 04 (
Show Schedule
)
Winner:
Grosskopfs Grobianer
NBBM Cup 03 (
Show Schedule
)
Winner:
Vandaud Rørsle For Åleinegrav
Tippeligaen 03 (
Show Schedule
)
Winner:
Orkanger Management
AdeccoLigaen 03 (
Show Schedule
)
Winner:
Kompani Linge
NBBM cup 02 (
Show Schedule
)
Winner:
Vinternatt BK
Adeccoligaen Reorganisert (
Show Schedule
)
Winner:
Grosskopfs Grobianer
Tippeligaen 02 (
Show Schedule
)
Winner:
Orkanger Management
NBBM Cup 01 (
Show Schedule
)
Winner:
Molde BK
Adeccoligaen 02 (
Show Schedule
)
Winner:
Dye Hard
Divisjons Foreningen avd 1 (
Show Schedule
)
Winner:
Skull Knocker`s