Mordachai
Joined: Aug 02, 2003
|
Posted:
Dec 02, 2003 - 22:48 |
|
Enbart divisionsansvariga ska skriva i denna tråd. Annat som rör ligan hänvisas till Svenska Ligans Forumtråd
Här kommer inom kort finnas aktuella resultat för respektive grupp. |
|
|
Mordachai
Joined: Aug 02, 2003
|
  Posted:
Dec 11, 2003 - 21:18 |
|
Allsvenskan Västra (Säsong 3)
Code: |
TDs Cas
RANK TEAM RACE G W-D-L +/- +/- Pts
1. Ekerö Saints............ Orc 5 5-0-0 9/3 10/2 15
2. Pennybridge Kneesmashers Dwarf 5 3-1-1 3/5 7/2 10
3. Peking Patriots......... Dark Elf 5 2-2-1 6/8 2/5 8
4. Vislanda IF............. High Elf 5 2-1-2 4/6 3/6 7
-. Umeå Långskeppers....... Norse 0 0-0-0 0/0 0/0 0
-. Garbage Pail Kidz....... Skaven 0 0-0-0 0/0 0/0 0
|
Färdigspelad |
Last edited by Mordachai on %b %16, %2004 - %04:%Feb; edited 6 times in total |
|
Mordachai
Joined: Aug 02, 2003
|
  Posted:
Dec 11, 2003 - 21:25 |
|
Allsvenskan Östra (Säsong 3)
Code: |
TDs Cas
RANK TEAM RACE G W-D-L +/- +/- Pts
1. Legends of UFC.......... Human 5 4-0-1 5/4 7/9 12
2. Necrophilia United...... Undead 5 4-0-1 8/5 11/4 12
3. Jämtlands Änglar........ Wood Elf 5 2-5-1 8/8 8/8 8
4. Livdragonerna........... Human 5 2-1-2 6/8 9/10 7
5. Uppsala Vikings......... Norse 5 1-1-3 2/4 1/5 4
-. Gärdet Slättspringare... High Elf 0 0-0-0 0/0 0/0 0
|
Färdigspelad |
Last edited by Mordachai on %b %16, %2004 - %04:%Feb; edited 3 times in total |
|
Indûr
Joined: Aug 02, 2003
|
  Posted:
Dec 12, 2003 - 02:03 |
|
Division 1 Västra (Säsong 3)
Code: |
TDs Cas
RANK TEAM RACE G W-D-L +/- +/- Pts
1. Skaunska Dvaerjar....... Dwarf 5 4-1-0 5/2 7/2 13
2. Rob'n Ratz.............. Skaven 5 4-0-1 8/4 6/8 12
3. Terminerarna............ Lizardmen 5 3-1-1 5/4 8/5 10
4. Pluralis Majestis....... Dark Elf 5 2-0-3 3/4 1/6 6
-. Norrlands Stolthet...... Norse (5 0-1-4 1/5 0/2 1)
-. Freezing Blizzard....... Human (5 0-0-5 1/4 1/1 0)
|
|
Last edited by Indûr on %b %17, %2004 - %22:%Feb; edited 14 times in total |
|
Indûr
Joined: Aug 02, 2003
|
  Posted:
Dec 12, 2003 - 02:12 |
|
Division 1 Östra (Säsong 3)
Code: |
TDs Cas
RANK TEAM RACE G W-D-L +/- +/- Pts
1. Södermalm Navelpeters... Orc 5 4-1-0 10/2 13/5 13
2. Årsta Princes........... High Elf 5 3-0-2 7/8 4/8 9
3. Tjacksta Vikings........ Norse 5 3-0-2 4/9 16/12 9
4. Ödelbödel FK............ Lizardmen 5 2-1-2 6/7 6/9 7
5. Elfs IF................. Wood Elf 5 1-2-2 7/13 4/14 5
-. -08 Dodgers............. Amazon (5 3-0-2 6/2 10/5 9)
|
|
Last edited by Indûr on %b %16, %2004 - %15:%Feb; edited 11 times in total |
|
Mordachai
Joined: Aug 02, 2003
|
  Posted:
Dec 12, 2003 - 02:21 |
|
Division 2 Västra (Säsong 3)
Code: |
TDs Cas
RANK TEAM RACE G W-D-L +/- +/- Pts
1. SöderEliten............. Chaos 5 4-1-0 7/2 7/7 13
2. Statics................. Dwarf 5 3-2-0 6/0 9/6 11
3. Nordstans Frisksportare. Skaven 5 3-0-2 7/6 1/7 9
4. Majorna Stompers........ Khemri 5 1-2-2 3/5 15/2 5
5. Riffing Jets............ Dark Elf 5 1-1-3 1/6 2/6 4
-. Cult of Terraseekers.... Lizardmen 0 0-0-0 0/0 0/0 0
|
Färdigspelad |
Last edited by Mordachai on %b %16, %2004 - %15:%Feb; edited 6 times in total |
|
Mordachai
Joined: Aug 02, 2003
|
  Posted:
Dec 12, 2003 - 02:21 |
|
Division 2 Östra (Säsong 3)
Code: |
TDs Cas
RANK TEAM RACE G W-D-L +/- +/- Pts
1. Boliden Miners.......... ChaosDwarf 5 4-1-0 7/2 12/6 13
2. EHF Re-United........... ChaosDwarf 5 3-0-2 8/3 7/10 9
3. Nackas Glada Gossar..... High Elf 5 2-1-3 9/7 11/9 7
4. Tungsinta Tyska Tänkare. Wood Elf 5 1-2-2 8/9 4/12 5
5. Staffanstorp Killers.... Khemri 5 1-1-3 5/8 15/7 4
6. Uddevalla Benknäckers... Human 5 1-1-3 4/12 4/9 4
|
Färdigspelad |
Last edited by Mordachai on %b %14, %2004 - %12:%Feb; edited 5 times in total |
|
Indûr
Joined: Aug 02, 2003
|
  Posted:
Dec 12, 2003 - 02:31 |
|
Division 3 Västra (Säsong 3)
Code: |
TDs Cas
RANK TEAM RACE G W-D-L +/- +/- Pts
1. Karlskrona AIF.......... Chaos Dwarf 5 4-0-1 12/2 8/5 12
2. Danske Drenge........... Orc 5 4-0-1 5/4 7/2 12
3. Halmstad Hallonsoda..... Chaos Dwarf 5 4-0-1 5/4 1/4 12
4. Sthlm LudnaSkadedjur.... Skaven 3 1-0-2 2/2 0/2 3
-. IFK Norrköping.......... Chaos (5 0-1-4 1/6 2/3 1)
-. Li'vid Lives............ Necromantic (2 0-0-2 0/1 0/0 0)
-. Curse of the Mummy...... Khemri (5 0-0-5 1/6 1/3 0)
|
|
Last edited by Indûr on %b %16, %2004 - %16:%Feb; edited 21 times in total |
|
Indûr
Joined: Aug 02, 2003
|
  Posted:
Dec 12, 2003 - 02:45 |
|
Division 3 Östra (Säsong 3)
Code: |
TDs Cas
RANK TEAM RACE G W-D-L +/- +/- Pts
1. Backen Blitz............ Orc 5 4-1-0 10/4 8/7 13
2. Sthlm Utd............... Chaos Dwarf 5 3-2-0 7/5 10/4 11
3. Stampen Staggers........ Necromantic 5 3-0-2 5/6 3/2 9
4. Runda Bordet............ High Elf 5 2-1-2 7/8 8/10 7
-. Carlstad Tjipp å Hej BBK Human (5 0-2-3 3/5 3/6 2)
-. Special Technique....... Skaven (5 0-1-4 3/6 1/4 1)
|
|
Last edited by Indûr on %b %16, %2004 - %16:%Feb; edited 2 times in total |
|
Indûr
Joined: Aug 02, 2003
|
  Posted:
Feb 08, 2004 - 21:39 |
|
Farmarligan Västra
Code: |
TDs Cas
RANK TEAM RACE G W-D-L +/- +/- Pts
1. Ludicruz PainGoneSport.. Dwarf 3 2-1-0 6/4 6/4 7
2. Elyriels Saints......... Wood Elf 2 1-1-0 4/2 2/4 4
3. Kötthärvarna............ Chaos 3 1-1-1 3/3 3/8 4
4. Mesiga Benrangel........ Khemri 4 1-1-2 1/3 15/10 4
5. Children of Osiris...... Khemri 2 1-0-1 2/1 9/5 3
6. Uddevalla Sillstrypers.. Necromantic 4 1-0-3 1/4 8/12 3
|
|
Last edited by Indûr on %b %17, %2004 - %22:%Feb; edited 4 times in total |
|
Indûr
Joined: Aug 02, 2003
|
  Posted:
Feb 08, 2004 - 21:51 |
|
Farmarligan Östra
Code: |
TDs Cas
RANK TEAM RACE G W-D-L +/- +/- Pts
1. Ronneby BK.............. Dwarf 2 1-1-0 1/0 2/0 4
2. Glada Barn.............. Chaos 2 1-1-0 1/0 1/2 4
3. Los Orcos Amigos........ Orc 1 1-0-0 1/0 0/0 3
4. Kopparslagarna.......... Norse 2 1-0-1 1/1 1/1 3
4. Ust'Natha Undertakers... Dark Elf 2 1-0-1 1/1 0/0 3
6. Science Class (D-)...... Necromantic 2 0-0-2 0/2 0/0 0
-. Vaktjävlar FC........... Orc (1 0-0-1 0/1 0/1 0)
|
|
|
|
|