Game
Community
Leagues
Help
53 coaches online • Server time:
17:08
* * *
Did you know?
The best scorer is
debog
with 491 touchdowns.
Log in
Recent Forum Topics
Blood Bowl 2024 Edit...
RNG speculations
Inscription JBL Sais...
Overview
Tournaments
Teams
More
Upcoming Matches
Tournaments
Waikikamukau VIII (
Show Schedule
)
Winner:
SWL Fun Police
Fringe Under-DAWGZ (
Show Schedule
)
Winner:
Southern Waste Greenskins
Waikikamukau VII Final (
Show Schedule
)
Winner:
SWL Fun Police
Waikikamukau VII (
Show Schedule
)
Winner:
Da Sexy Buggerz!
Waikikamukau VI (
Show Schedule
)
Winner:
Dirty Rotten Filthy Scum
Double Glazed Cup (
Show Schedule
)
Winner:
Two Catchers, One Thrower
Thunderdome 15 Final (
Show Schedule
)
Winner:
Late Show
Thunderdome 15 (
Show Schedule
)
Winner:
Late Show
Thunderdome 15 Swiss (
Show Schedule
)
Winner:
Pharee Markhet
Waikikamukau V (
Show Schedule
)
Winner:
Squishy and Breakable
Thunderdome 14 (
Show Schedule
)
Winner:
Freezy Trees
Thunderdome 14 Swiss (
Show Schedule
)
Winner:
Gray's Anatomy
Waikikamukau IV (
Show Schedule
)
Winner:
Technically Minded
Mrs Smacks Sevens Smack (
Show Schedule
)
Winner:
Dick Tracy's Detective Agency
Mrs Smacks TV170 Smack (
Show Schedule
)
Winner:
Fungal Finks
Mrs Smacks Sevens Smack (
Show Schedule
)
Winner:
Cheeky Darkies
Thunderdome 13 (
Show Schedule
)
Winner:
Late Show
Thunderdome 13 Swiss (
Show Schedule
)
Winner:
Fringe Lurkers
Waikikamukau III (
Show Schedule
)
Winner:
Technically Minded
Mrs Smacks 130 TV Smack (
Show Schedule
)
Winner:
Stinkfinger
Mrs Smacks Open Smack (
Show Schedule
)
Winner:
Technically Minded
SWL Birthday Cup (
Show Schedule
)
Winner:
Technically Minded
Waikikamukau Festival II (
Show Schedule
)
Winner:
Dingo Initiative
SWL Trial of Blood LXII (
Show Schedule
)
Winner:
Daemon Ex Tesserae
SWL Trial of Blood LXI (
Show Schedule
)
Winner:
Las Ranas sorprendentes
Thunderdome XII (
Show Schedule
)
Winner:
Blackwater Blitz
SWL Trial of Blood LX (
Show Schedule
)
Winner:
Axahuitl Travellers
Road to Thunderdome (
Show Schedule
)
Winner:
Silver Spawn
Mrs Smacks 150 TV cap Smack (
Show Schedule
)
Winner:
Seattle Sirens
Mrs Smacks 100TV Smack Tournament
(
Show all rounds
)
Schedule
Virtuous Vermin
Filler
Virtuous Vermin
Wakka Flakka Flames
2
0
Virtuous Vermin
11 Orcs, 1 Cup
1
2
Wakka Flakka Flames
Blue-Reach Butter-Beans
2
0
Really Boring Dwarves
11 Orcs, 1 Cup
0
2
11 Orcs, 1 Cup
Avadace
2
0
Blakkwarta Sekurity
Avadace
0
3
SWL Trial of Blood LIX (
Show Schedule
)
Winner:
Blackwater Glee Club
Friday Fight Nite (
Show Schedule
)
Winner:
Tangled up in Goo
Fringe Binge I (
Show Schedule
)
Winner:
I-House
Thunderdome XI (
Show Schedule
)
Winner:
Artesian Apparitions
Fledgling Frenzy III (Qualifier 2) (
Show Schedule
)
Winner:
Golden Shire Rampagers
Fledgling Frenzy III (Qualifier 1) (
Show Schedule
)
Winner:
Cleaverland Butchers
Monday Massacre (
Show Schedule
)
Winner:
Twahndorians
Sunday Serenity (
Show Schedule
)
Winner:
Undead Elves
Thunderdome X (
Show Schedule
)
Winner:
Artesian Apparitions
Fledgling Frenzy II (
Show Schedule
)
Winner:
Thy Math Be Done
Thunderdome IX (
Show Schedule
)
Winner:
Kaos Krew
Fledgling Frenzy I (
Show Schedule
)
Winner:
Warm Fuzzy Care Bears
Thunderdome VIII (
Show Schedule
)
Winner:
Kaos Krew
Lazy Saturdays (
Show Schedule
)
Winner:
Wild-Eyed Crazy Buggers
SWL Warp Celebration KO (
Show Schedule
)
Winner:
Rats on a mission
Duke Snakefield Shield (
Show Schedule
)
Winner:
Hahndorf Hunters
Ork Chukka Hunt 2 (
Show Schedule
)
Winner:
Sporc
The Underground Cup (
Show Schedule
)
Winner:
Farqwads Fools
Frantic Fringe Wednesday (
Show Schedule
)
Winner:
Lewd Grippers
Running with Scissors (
Show Schedule
)
Winner:
Webl Wascals
Tuesday Thunder (
Show Schedule
)
Winner:
Petilent Shuffle
Thunderdome VII (
Show Schedule
)
Winner:
Kaos Krew
Thunderdome VI (
Show Schedule
)
Winner:
Malignant Mausoleum
Thunderdome V (
Show Schedule
)
Winner:
Malignant Mausoleum
Thunderdome IV (
Show Schedule
)
Winner:
Malignant Mausoleum
The Gentlemans Picnic (
Show Schedule
)
Winner:
Southern Waste Greenskins
The Squires Joust (
Show Schedule
)
Winner:
Vumpire
Thunderdome III (
Show Schedule
)
Winner:
Malignant Mausoleum
Fools Instant KO (
Show Schedule
)
Winner:
Booze Brigade
Pillow Fight (
Show Schedule
)
Winner:
Popcorn and Candy
Monday Fringe Madness 2 (
Show Schedule
)
Winner:
Booze Brigade
Monday Fringe Madness 1 (
Show Schedule
)
Winner:
Midnight Blue
Friday Night Fringe 2 (
Show Schedule
)
Winner:
Malal's Doomed
Friday Night Fringe 1 (
Show Schedule
)
Winner:
Wayward Throwers
Thunderdome II (
Show Schedule
)
Winner:
Karaz Krasherz
Thunderdome I (
Show Schedule
)
Winner:
Karaz Krasherz
Inaugural Dropoff Challenge Cup (
Show Schedule
)
Winner:
Artesian Apparitions
Ork Chukka Hunt (
Show Schedule
)
Winner:
Dark Heretics